1
2
3
4
5
6
7
8
1
2

LUDZIE

O sukcesie BLOK ARCHITEKCI decydują ludzie, którzy go tworzą.


Nasz zespół tworzą najwyższej klasy profesjonaliści i jednocześnie sympatyczni ludzie. Są to zarówno młodzi jak i doświadczeni architekci z kilkuletnim stażem.
Dla nas architektura nie jest kwestią określonego stylu czy formy, ale, co ważniejsze, jest przystosowaniem do lokalnego kontekstu, życia społecznego i użytkowników.


Przywiązujemy ogromną wagę do ciągłego rozwoju, realizujemy się poprzez udział w licznych szkoleniach i seminariach. Nasza wiedza znajduje odzwierciedlenie w profesjonalizmie, a także jakości świadczonych usług.


Wszystkie projekty są opracowywane w zespołach projektowych, składających się z kierowników projektów, architektów prowadzących, architektów wnętrz, grafików oraz specjalistów do spraw przygotowania inwestycji. Międzydyscyplinarna praca zespołowa ma kluczowe znaczenie dla naszej metody pracy, a każdy zespół projektowy współpracuje z szeroką gamą ekspertów zewnętrznych, aby uzyskać najlepsze możliwości znalezienia innowacyjnych rozwiązań w każdym konkretnym projekcie.


Obecnie BLOK ARCHITEKCI zatrudnia 25 architektów oraz 2 praktykantów.

 

mgr inż. arch.  

Wojciech Stawowczyk

Właściciel, Architekt

w.stawowczyk@blokarchitekci.pl

info...

dsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd as

mgr inż. arch. 

Grzegorz Szlachetka

Właściciel, Architekt

g.szlachetka@blokarchitekci.pl

info...

dsad asd as das dasd asdsad asd as das

mgr inż. arch.

Dorota Stawowczyk

Partner, Architekt, Marketing & PR

d.stawowczyk@blokarchitekci.pl

info...

dsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd as

mgr inż. arch.

Małgorzata Szlachetka

Partner, Architekt, Kraków

m.szlachetka@blokarchitekci.pl

info...

dsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd as

mgr inż. arch.

Joanna Nowak Wiktor

Kierownik projektów, Kraków

j.nowak@blokarchitekci.pl

info...

dsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd as

mgr inż. arch.  

Ewa Popadiuk - Michalaszek

Kierownik projektów, Kraków

e.michalaszek@blokarchitekci.pl

info...

dsrhshth

mgr inż. arch.  

Marlena Małkowicz

Kierownik ds. przyg. inwestycji

m.malkowicz@blokarchitekci.pl

info...

xftjrfsjh

mgr inż. arch.  

Katarzyna Leśniewska - Bukała

Kierownik projektów, Rzeszów

k.bukala@blokarchitekci.pl

info...

dsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd as

mgr inż. arch.  

Tomasz Soska

Architekt prowadzący, Kraków

t.soska@blokarchitekci.pl

info...

xghfjfsj

mgr inż. arch.  

Adam Łyko

Architekt, Kraków

a.lyko@blokarchitekci.pl

info...

gsjjytu65e

mgr inż. arch.  

Anna Małecka

Architekt, Kraków

a.malecka@blokarchitekci.pl

info...

dsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd as

mgr inż. arch.  

Maciej Gęsiarz

Architekt, Kraków

m.gesiarz@blokarchitekci.pl

info...

ghfjdytk

mgr inż. arch.  

Karolina Michałkiewicz

Architekt Wnętrz, Kraków

k.michalkiewicz@blokarchitekci.pl

info...

dsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd as

mgr inż. arch.  

Maciej Balcerowski

Architekt, Kraków

m.balcerowski@blokarchitekci.pl

info...

dsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd as

mgr inż. arch.  

Tomasz Pawluś

Architekt, Kraków

t.pawlus@blokarchitekci.pl

info...

dsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd as

mgr inż. arch.  

Beata Borsukiewicz

Architekt, Kraków

b.borsukiewicz@blokarchitekci.pl

info...

dsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd as

mgr inż. arch.  

Gertruda Pieczonka

Architekt, Rzeszów

g.pieczonka@blokarchitekci.pl

info...

dsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd as

mgr inż. arch.  

Ewa Jasińska

Architekt - urlop 

e.jasinska@blokarchitekci.pl

info...

dsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd as

mgr inż. arch.  

Joanna Krowiranda

Architekt, Kraków

j.krowiranda@blokarchitekci.pl

info...

 

mgr inż. arch.  

Joanna Lach

Architekt, Kraków

j.lach@blokarchitekci.pl

info...

dgyk

mgr inż. arch.  

Anna Urbanik

Architekt, Kraków

a.urbanik@blokarchitekci.pl

info...

mgr inż. arch.  

Piotr Wilk

Architekt, Rzeszów

p.wilk@blokarchitekci.pl

info...

dsrhah

mgr inż. arch.

Karolina Szałankiewicz

architekt, Rzeszów

k.szalankiewicz@blokarchitekci.pl

info...

shtthart

mgr inż. arch.

Urszula Sito

architekt, Rzeszów

u.sito@blokarchitekci.pl

 

info...

weGE

 

Adrianna Kaczor

Praktykant, Kraków

a.kaczor@blokarchitekci.pl

info...

dsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd asdsad asd as das dasd as

 

Kinga Żegleń

Praktykant, Kraków

k.zeglen@blokarchitekci.pl

info...

 

 

Oliwia Szkoła

Praktykant, Rzeszów

o.szkola@blokarchitekci.pl

info...