1
2
3
4
5
6
7
8
1
2

PROFIL

Biuro BLOK ARCHITEKCI działa na rynku architektonicznym od 2007r. Siedziba firmy znajduję się w Krakowie.

 

W 2017 otwarliśmy oddział w Rzeszowie. Od tego czasu staliśmy się jedną z największych i jednocześnie najmłodszych firm architektonicznych w regionie.

 

 

Specjalizujemy się w kompleksowym projektowaniu i przygotowaniu inwestycji budowlanych w kilku segmentach rynku: mieszkaniowym, komercyjnym, przemysłowym oraz urbanistycznym.

Współpracujemy z Inwestorem na każdym etapie zamierzenia budowlanego i bierzemy pełną odpowiedzialność za realizowaną inwestycję, aż do momentu przekazania obiektu do użytkowania.

 

W naszym zespole pracują wyspecjalizowani architekci, którzy świadczą usługi i doradztwo w zakresie przygotowania inwestycji, analizy działki, określenia chłonności i jakości pozyskiwanych terenów, przygotowania technicznego, koncepcyjnego, projektowego, formalo-prawnego oraz oddania budynku do użytkowania.

 

Dyspynujemy najlepszym w pełni licencjonowanym oprogramowaniem firmy AUTODESK, Adobe i Graphisoft.

Od 2017 roku wdrożyliśmy modelowanie w technologi BIM wraz z branżami we wszystkich naszych projektach. Współpracujemy z wiodącymi specjalistami w zakresie budownictwa zrównoważonego oraz certyfikacji ekologicznej (LEED, BREEAM).

 

Dzięki znajomości takich programów jak Revit, Autocad, 3DS Max, ArchiCAD i Photoshop jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wymaganiom rynku w zakresie projektowania oraz prezentowania naszych projektów.